Churches That Support CUMI

Asbury United Methodist Church


2926 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105

read more

Bethel United Methodist Church


3901 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
,

read more

Ferry Avenue United Methodist Church

768 Ferry Avenue
Camden, NJ. 08104
,

read more

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor

Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc su sed,

read more

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor

Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc su sed,

read more

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor

Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc su sed,

read more

Board Members

Rev. Carl E. Styles - Chairperson

Bethel United Methodist Church
3901 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
c.styles@cumi1.org

read more
Tony Braxton - Treasurer

Bethel United Methodist Church
3901 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
t.braxton@cumi1.org

read more
Shirley Stewart - Secretary

Parkside United Methodist Church
1420 Kaighns Avenue
Camden, NJ. 08103
shilrley@cumi1.org

read more
Waverly Singleton - Chaplin

Parkside United Methodist Church
1420 Kaighns Avenue
Camden, NJ. 08103
w.singleton@cumi1.org

read more
Joan Blakney

New Beginnings United Methodist Church
6th & State Street
Camden, NJ. 08102
j.blakney@cumi1.org

read more
Carol Jones

Asbury United Methodist Church
2926 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
c.jones@cumi1.org

read more
Cassandra Graves

Bethel United Methodist Church
3901 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
c.graves@cumi1.org

read more
Martha McRae

New Beginnings United Methodist Church
6th & State Street
Camden, NJ. 08102
j.blakney@cumi1.org

read more
Kay Scott

New Beginnings United Methodist Church
6th & State Street
Camden, NJ. 08102
k.scott@cumi1.org

read more
Gladys Nickles

Ferry Avenue United Methodist Church
768 Ferry Avenue
Camden, NJ. 08104
g.nickles@cumi1.org

read more
Rev. Calvin R. Woods - Pastor

New Beginnings United Methodist Church
6th & State Street
Camden, NJ. 08102
c.woods@cumi1.org

read more
Rev. Shelly Smith - Pastor

Ferry Avenue United Methodist Church
768 Ferry Avenue
Camden, NJ. 08104
s.smith@cumi1.org

read more
Rev. Mary Height - Pastor

Bethel United Methodist Church
3901 Westfield Avenue
Camden, NJ. 08105
m.height@cumi1.org

read more